Poligrafia

W naszej ofercie znajduje się również reklama poligraficzna. Projektujemy oraz drukujemy między innymi plakaty, ulotki, kalendarze, teczki ofertowe, gazetki reklamowe oraz wizytówki. Są one bardzo ważnym elementem w identyfikacji wizualnej firmy, a także pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem. Powinny przyciągać wzrok i wyglądać estetycznie, przy czym muszą być czytelne. Dzięki stworzonym przez nas materiałom Twoja firma zyska rozgłos oraz nowych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

reklama reklama reklama reklama
Elegancka wizytówka jest niezbędnym i nieodłącznym elementem prowadzenia każdej działalności. To właśnie dzięki wizytówce tak naprawdę zdobywamy klienta. Najważniejszy jest przecież pierwszy kontakt, a wizytówka bardzo ułatwia dalszą komunikację.

czytaj więcej…

Ulotka jest najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy poligraficznej. To idealny sposób na promocję firmy za nieduże pieniądze. W zależności od potrzeb klienta możemy dostosować i przygotować odpowiedni projekt ulotek.

czytaj więcej…

Jedną z ciekawszych propozycji reklamy poligraficznej jest własny kalendarz firmowy. Jego zaletą jest to, że wisi w jednym miejscu przez cały rok. Sama powierzchnia jest idealnym nośnikiem reklamy.

czytaj więcej…

Naklejka samoprzylepna ma bardzo wiele zastosowań. Dzięki swojej funkcjolanlości sprawdza się w wielu branżach. Można ją wykorzystać praktycznie wszędzie. Od przyklejenia na zwykłej kartce papieru, na ścianach, materiałach, a skończywszy na samochodach.

czytaj więcej…

reklama reklama reklama reklama
Reklama w formie plakatu idealnie nadaje się do promocji produktu, wydarzenia oraz dużej widocznej informacji. Najczęściej na plakat decydują się firmy oraz instytucje, które cenią sobie unikatowy styl promocji. Dobrze wykonany plakat powinien przykuwać uwagę z większej odległości.

czytaj więcej…

Jako Agencja Artystyczna JF swoją działalność rozpoczęliśmy tak na dobrą sprawę wydając bezpłatny dwutygodnik ziemi chojeńskiej „Nasza Gazeta”. Dzięki temu wydawnictwu nawiązaliśmy bardzo wiele kontaktów oraz pozyskaliśmy klientów, z którymi współpracujemy owocnie do dnia dzisiejszego.

czytaj więcej…

Teczka ofertowa to bardzo dobre rozwiązanie dla firm lub instytucji, które cenią sobie elegancki styl przekazywania różnego typu materiałów promocyjnych lub dokumentów. W takiej teczce najczęściej znajdują się różnego typu ulotki, katalogi, płyty CD oraz wizytówki.

czytaj więcej…

W dzisiejszych czasach komunikacja to nie tylko internet oraz poczta elektroniczna. Tradycyjny papier jest w pewnym sensie nie zastąpiony. Można na nim umieścić dosłownie wszystko. Dlatego proponujemy Państwu upiększenie czystej kartki w emblematy, logotypy itd. związane z Państwa firmą.

czytaj więcej…